• برترین تولید کننده لوازم و تجهیزات مهد کودک، پیش دبستان، دبستان و خانه ی بازی
  • سوالات متداول

درباره ما

درباره ما

داستان ما

شرکت پیک سحر در سال 1384 فعالیت خود را با فضاسازی مدارس و مراکز آموزشی در استان اصفهان شروع کرد. یکی از دغدغه های همیشگی مدیران این مجموعه نبود محیطی شاد، ایمن و تجهیزات به روز آموزشی در مراکز بود و دیگر اینکه چرا نیمکت ها و تجهیزات مورد استفاده آنها با کیفیتی پایین، رنگهای تیره و بدون ایمنی و خطرناک برای کودکان است. از این رو با تشکیل تیم قوی تولید و تجربه متخصصان و اندک سرمایه کار خود را در راستای تولید تجهیزات مراکز آموزشی آغاز نمود و مورد استقبال مدیران در چند استان قرار گرفت.

 

اما متأسفانه در سال 1389 به دلیل یک اشتباه مدیریتی و اعتماد نادرست به فردی فاقد صلاحیت این مجموعه دچار بحران شدید مالی و شخصیتی گردید و تا سال 1391 با ناملایمات بسیاری مواجه شد. لطف خداوند، عشق و علاقه به کودکان میهن عزیزمان پشتوانه تلاش و همت مدیران و پرسنل پیک سحر بود تا از طوفان عبور کرده و از سال 1392 به چرخه تولید بازگشت و قوی تر از گذشته در این مسیر گام برداشت.

 

مجموعه تولیدی پیک سحر در محیطی به مساحت 2500 مترمربع، تمام واحدهای مورد نیاز خود را گرد هم آورد و با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص 6 واحد شامل: خط جوشکاری CO2، خط رنگ استاتیک، خط ام دی اف و CNC، سالن مونتاژ، سالن خیاطی و انبار محصولات را راه اندازی کرد.

 

در طی این سالها با برگزاری بیش از 68 نمایشگاه در سایر استانها و جلب اعتماد و جذب مدیران وفادار، باسلیقه و دلسوز که خود بهترین معرف این واحد تولیدی در مناطق دیگر بودند روز به روز خانواده پیک سحر برزگتر و تعهد و مسئولیت ما را خطیرتر گرداند.

 

خوشبختانه در کنار خدمت رسانی به مراکز آموزشی کشور، محصولات این مجموعه مورد پسند بازرگانان کشورهای همسایه قرار گرفت و موفق به صادرات به خارج از ایران شدیم.

 

امید آن داریم در پناه الطاف پروردگار بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه پیشرفت و آسایش کودکان سرزمین پرمهرمان برداریم.

 

+100

مشتریان راضی

32

استان های تحت پوشش

87

محصولات

X